top of page

דוד יצחקי, 70

"יאיר חילו שלום רב.

שמי דוד יצחקי ואני בן 70. מזה כ-15 שנים שאני סובל מכאבים חזקים בצוואר ובשנים האחרונות התחלתי לחוש אף הקרנה לכתף שמאל, הרגשה כעין זרם חשמלי.

פניתי פעמים רבות לאורטופדים שונים, הם שלחו אותי לבדיקות וקבעו שאני סובל מדחיסות של חוליות הצוואר ומכאן הבעיה. הם המליצו על פזיוטרפיה ושיאצו ואכן ביצעתי טיפולים רבים כאלה בשנים האחרונות, אולם ללא הועיל.

ביום ה-22.5.2014 פניתי אליך לקבל עזרה בנושא. לאחר שקיבלתי ממך מספר טיפולים בעיסוי רקמות עמוקות, נעלמו לחלוטין הרגשת ההקרנה בכתף שמאל והכאבים בצוואר התמעטו באופן משמעותי. כמו כן חל שיפור בולט בהרגשתי הכללית מבחינה פיזית ואנרגטית.

עקב כך גם רעיתי הסובלת מזה שנים רבות מכאבי גב חזקים, החליטה לקבל ממך טיפולים, וכפי שאני שומע ממנה היא מאוד מרוצה מן התוצאות. 

ברצוני להודות לך על כך מקרב לב.

בברכה,

דוד יצחקי."

טל תפוחי, 29, סטודנט לרפואה

"שמי טל תפוחי ואני סובל מבלט דיסק מותני בין חוליות L5 ו - S1  עם סיאטיקה חמורה לרגל שמאל.

סבלתי משני התקפים מאוד קשים של כאב כאשר בהתקף השני התחלתי ללכת באופן קבוע לטיפולים אצל יאיר.כבר מהטיפול הראשון הרגשתי הקלה בכאבים. הטיפול נעשה באוירה חמה ומקצועית ביותר עם קשב רב לבעיות המטופל (וזה מאוד קשה להשיג ממטפל טוב).

לאחר 4 טיפולים הרגשתי הקלה משמעותית ביותר בסיאטיקה ובהקרנה לרגל שמאל ומטיפול לטיפול הכאב פחת. כל זה בזכות העבודה המקצועית של יאיר בזמן הטיפול ובהדרכה להתנהגות נכונה בבית אחרי הטיפול.

אני לא מעוניין למכור אשליות, כמובן שבעיות מסוג זה דורשות זמן ששום טיפול לא יכול להעביר וכמובן שינוי אורח חיים, אבל,אני יכול להגיד באופן ברור וחד משמעי שיש מטפלים שעוזרים משמעותית בהקלה על הכאב ויש שלא, יאיר נמנה עם הקבוצה הראשונה באופן חד משמעי והוא בהחלט עזר לי מאוד והקל לי את הכאב הבלתי נסבל הזה.אני מעוניין להמליץ בחום רב על טיפולים אצלו, לא רק לכאבי הגב ולסיאטיקה אלא באופן כללי.

בכבוד רב, טל תפוחי"

אריאל, 55

"הגעתי ליאיר לאחר תום טיפולי פיזיותרפיה בקופ"ח עקב בעיות גב תחתון.

תחושתי לאחר מספר טיפולים הייתה שמטפל בי אדם מקצועי מאוד, שמזהה באופן מדוייק אזורים בעייתיים בגוף, שהאבחנות שלו אמינות והטיפול שלו מדויק - מה שהתברר לי בהרגשה של אחרי הטיפולים.

הבנתי את החשיבות שיאיר מייחס לשיתוף האקטיבי - הוא דרש ממני להפעיל שרירים ולהניע מפרקים ואף הנחה אותי בתרגילים הביתה. חלק מהטיפול שיאיר עושה (כמו למשל שחרור הידבקויות במעטפת השריר) הומלץ לי גם ע"י הפיזותרפיסטית בקופ"ח.

הרגשתי שבאמת מדובר בתחזוקת הגוף ולא כסיסמה.

עקב סקרנותי ניסיתי גם העיסוי התאילנדני המוגדר באתר של יאיר כ"עיסוי מפנק" האורך 3 שעות. אכן כיף גדול, אך ההפתעה שלי הייתה שמדובר גם בטיפול משמעותי, היות שהתחושה המיידית שלי הייתה של פירוק הגוף והרכבתו מחדש בצורה מחוזקת...

יאיר משדר נועם ורוגע, קשב וקבלה מלאה, ומשרה ביטחון מקצועי.

בימינו אחת האינדיקציות לאמינות היא התאמה בין מה שכתוב באתר של בעל המקצוע ובין המציאות שמתגלה ללקוח. בהיבט הזה אני יכול להעיד על אמינות מלאה, ואף ממליץ לקרוא בעיון את הדף באתר שמתייחס ל"מחירים". דף מרגש כשלעצמו"

רינת אמירה

"בוקר טוב, בוקר של שחרור נפשי וגופני. אתמול ביקרתי בקליניקה של יאיר, לצורך עיסוי רקמות עמוק. מקרה קצת מיוחד: בצקות באיזור הירכיים, לאחר ניתוח קוסמטי. הייתי נפעמת מכמות הידע שיאיר הפגין ומחוזק המגע שהשתנה מעת לעת בהתאמה למצב. יש לי ידע בתחום האנטומיה והתרשמתי מזה שיאיר פשוט הפגין ידע מקצועי ממש כמו של פיזיוטרפיסט!! תוך כדי הטיפול הסביר לי על כל המהלכים שמבצע ומה מטרתם , פעם ראשונה ששמעתי יש עיסוי מיוחד לצלקות?! התלוננתי על כתפיים וצוואר תפוס ויאיר ביצע לי מתיחות שלא היו מביישות רופא אורטופד. אני קמה ליום חדש ורוצה להודות לך יאיר, אמליץ לכל חבריי.

יישר כח!! רינת :)"

14.11.14

אמיר שריג, 29

"מכתב ליאיר ידי זהב:

הגעתי ליאיר אחרי שסחבתי כאב באזור הברך במשך כמה חודשים, בעקבות משחק כדורגל. יאיר תשאל אותי לגבי הנסיבות שהובילו להופעת הכאב, ולאחר מכן החל "לתשאל" במגעו את האזור הכואב בחיפושים אחר הגורם לכאב. אחרי חיפוש קצר, הוא הפעיל לחץ ממוקד בנקודה כלשהי בפנים הברך, ולאחר מספר דקות ביקש ממני להניע את הרגל על-מנת לבדוק אם הכאב חלף. להפתעתי הכאב נעלם, ניסיתי לבצע את כל התנוחות האפשריות שגורמות לכאב, אבל הכאב לא הופיע. 

היום אני יכול לדווח שהכאב גם לא חזר.

תודה רבה יאיר!"

26.1.15

שייה אבידן, 31

"'יאיר ידי זהב' מהיום ככה אקרא לך ;) לא מאמי, לא מותק ולא פוגי... אחרי כ"כ הרבה פעמים בהן עזרת לי לצאת ממצבי כאב של הברך, הכתף, הצוואר ופרקי הירך תוך התחשבות בכאב הפיזי והנפשי שנלווה להם, לעיתים תוך הנעה ולעיתים ברגיעה ותמיד תמיד בהתחשבות והקשבה מלאה! אני מוצאת לנכון לשנות רשמית את שם החיבה :) וגם לומר תודה! תודה על העזרה והתמיכה, הטיפול והאהבה.

שלך תמיד, אשתך :)"

11.4.15

מיכל

"לכל המעוניין,

אני מכירה את יאיר כבר כמעט שנתיים ולא מוותרת על טיפול אצלו כל שבוע. 

אני אוהבת מגע עמוק ויאיר משלב מגע עמוק עם מתיחות.

כל טיפול אני מופתעת מחדש מהידע והנסיון של יאיר שמאפשרים לי חווית שחרור מושלמת. 

אני מגיעה לטיפול תפוסה ומתוחה ויוצאת רפוייה ומאושרת.

אני מאחלת לכל אחד להנות מעיסוי אצל יאיר, התמכרות לכך מובטחת!

מיכל"

שרון שוהם, 33

"הגעתי ליאיר דרך המלצה של חברה, עם כאבים ותפיסות חזקה בשכמות ובצוואר (שליוו אותי חודשים ארוכים), וכאבי גב תחתון. הודהמתי לגלות בן אדם מקצועי ביותר, עם ידע עצום, וידי זהב. תוך זמן קצר (2-3 טיפולים), הכאבים ירדו באופן משמעותי עד כדי העלמות. ממליצה בחום, ואם יש ספק או התלבטות, תנסו אפילו טיפול אחד, ותרגישו בהקלה."

 

ד"ר ראובן לבני, 74

"ליאיר ברכות. ברצוני להודות לך מקרב לב על טיפולך המסור והיעיל בבעיתי. הכאבים העזים והבלתי נסבלים בירך שלי - כאבים שלא אפשרו לי לתפקד, לישון וללכת חלפו לבלי שוב והחיים במובן הזה חזרו למסלולם. אני מציין גם בהתפעלות ותודות את יחסך הלבבי והאמפטי בכל מפגש כמו גם את הגיוון בטיפולים עד למציאת הטפול הנכון והיעיל! ישר כח.

דר. ראובן לבני"

אורן, 45

"כאחד שעושה הרבה ספורט, עברתי הרבה טיפולים ומטפלים במהלך השנים, טובים יותר וטובים פחות. עבורי, יאיר שייך לקבוצה הראשונה. לאחר תקופה ארוכה שהגוף צעק על עומס יתר וכאבים באזורים שונים, הגעתי לטיפול. בחרתי ביאיר בגלל התמחור הסביר, ומהר הבנתי "שנפלתי טוב". במילים פשוטות, האיש יודע מה הוא עושה.

אחזור. מומלץ.

אורן"

27.7.15

נטה רוה, 24

"יאיר מעניק טיפול מקצועי ויסודי המותאם אישית מהתחלה ועד הסוף לצרכיו של כל מטופל, ומבטיח שכל סנטימטר בגוף יקבל את תשומת הלב והכבוד הראויים לו. לאחר טיפול אני מרגישה הקלה בכאבי הגב הכרוניים שלי הנמשכת לפחות שבועיים-שלושה וטווח תנועה גדול מהרגיל.

טיפול באווירה אישית וקשובה המשולב בידע נרחב באנטומיה - דבר ההופך את הטיפול למשמעותית יותר יעיל ואיכותי מבכל מקום אחר שביקרתי בו.

מומלץ בחום לכל מי שמחפש טיפול עם תוצאות, מסיבה רפואית או סתם כפינוק.

נטע רוה"

13.8.15

לזלי

"Yair is a highly skilled and knowledgeable massage therapist, with great energy and dedication to his craft. His technique always seems just right for me – it is deep enough to release muscle tension, yet gentle enough to be extremely relaxing and pleasurable. He also suggests exercises to do at home. I have been to many massage therapists over the years and Yair is definitely among the best! I highly recommend him!! 

B'vracha,

Leslie"

22.8.15

ליסה ווייגליט, 31

"הגעתי ליאיר עקב כאבי גב כרוניים מהם אני סובלת כבר שנים בעקבות יציבה לא נכונה. מידי פעם אני מנסה ללכת למטפלים שונים בתחום אך ההקלה היא תמיד רגעית, מחזיקה יומיים ויקרה מידי ביחס לתועלת של הטיפול.

כבר מהטיפול הראשון התרשמתי מהידע והמקצועיות שהפגין, ניכר כי הוא למד שנים את התחום והידע שלו ברמה האנטומית והאבחונית גבוהים מאוד. לאורך הטיפול יאיר הסביר לגבי המתיחות השונות שביצע ומה מטרתן, הרגשתי שאני מטופלת על ידי אדם מקצועי מאוד, קשוב ומטפל אמיתי באופיו. כבר מהטיפול הראשון ההקלה שחשתי החזיקה יותר מכל טיפול שעשיתי אי פעם ובעקבות התמחור ההוגן שלו יכולתי להתחיל תהליך לטווח רחוק על מנת באמת לטפל בבעיה.

לאחר כמה טיפולים אצל יאיר כאבי הגב שלי פחתו באופן מאוד משמעותי וההקלה בין טיפול לטיפול התארכה.

אני ממליצה בחום לכל מי שסובל מכאבים, מדובר באדם בעל כישרון אמיתי, שמעניק טיפול איכותי באווירה מקצועית ונעימה מאוד.

תודה רבה יאיר - שיפרת את איכות חיי!!!"

19.9.15

רונן רבנסרי, 48, שף

"סבלתי תקופה ארוכה מכתף קפואה. ניסיתי טיפולים בקופת חולים ולא חל שום שינוי. הגעתי ליאיר - מטפל אישי - ותוך שניים שלושה טיפולים הצליח לחולל נס. היום אני יכול להרים את היד עד למעלה וכמעט ללא כאבים. תודה."

אפיק, 26, סטודנט למשפטים

"ליאיר הגעתי לאחר 7 שנות כאבים בלסת - TMJ. זאת, לאחר טיפולים רבים שנמשכו שנים - פיזיותרפיה, דיקור סיני, משככי כאבים נרקוטיים ועוד. כאחד ששרוי בלחץ יומיומי עצום מתוקף השגרה אותה אני חי, לא האמנתי כי הטיפול באמת יתרום להפחתת הכאבים. הטיפולים של יאיר הוכיחו את עצמם כמועילים יותר מכל טיפול אחר בו התנסיתי קודם לכן, ועזרו להפגת המתח נפשי שהצטבר במשך שנים ארוכות. אין לי ספק כי אמשיך לפקוד את הקליניקה של יאיר גם בהמשך. ממליץ בחום!"

4.1.16

 

עינת, 43

"הגעתי אל יאיר חילו במטרה לטפל ב"מורטון נוירומה" בכף רגלי ממנה אני סובלת למעלה משלוש שנים. טרם הגעתי אל יאיר התייעצתי עם מספר אורטופדים שהפנו אותי להליך ניתוחי.

יאיר גילה בקיאות בנושא. במקצועיות רבה וברגישות טיפל בבעיה במשך סדרה של מפגשים, המליץ על פעולות שעשויות לסייע בהקלה על המכאובים.

לשמחתי הרבה המלצותיו וטיפולו נתנו אותתם. כיום, ניכרת הקלה משמעותית בכאב והצורך בטיפול ניתוחי חלף.

ראוי לציין כי יאיר היה הוגן מאד מבחינת המחיר ומשך הטיפול.

ישר כוח,

עינת"

16.1.16

דלית אייזן

"יאיר מומלץ בחום. נפלא לפגוש אדם שאוהב את מה שהוא עושה ויודע מה שהוא עושה. שילוב בהחלט מנצח. וגם מאפשר את כל זה במחירים מאד מאד הוגנים. בנוסף, יאיר יוצר מרחב מאד בטוח ונעים וקשוב במגע ובשיחה. תודה רבה רבה!"

19.1.16

דוד זהבי, 32

"הגעתי ליאיר דרך המלצה של חבר קרוב בזמן בו סבלתי מכאבים עזים ברגל שמאל כולה מזה כחודש. הכאבים הפכו את ההליכה וההתנהלות היום יומית לקשות.

תוך טיפול אחד חשתי שינוי משמעותי בכאב ותוך שני טיפולים נוספים הכאב עבר כלא היה.

מפאת המרחק הפיזי חשבתי לעצמי שאבוא רק לטפל ברגל שמאל. כל שבוע מחדש מצאתי את עצמי קובע טיפול לשבוע הבא ומתמיד לבוא תקופה ארוכה בה טיפלתי בכל הגוף. 

כל טיפול היה בעל אופי מעט שונה שבתחילתו תיארתי ליאיר את מצבי הגופני ואת מחשבותיי בעניין וכל פעם מחדש יאיר הקשיב, הבריק והפתיע וידע להתאים את הטיפול ולתת מענה מדויק וקולע שענה על צרכיי. הטיפולים אצל יאיר עזרו לי להרגיע משמעותית את הגוף ואת הנפש ולפתח עוד רובד מודעות של הקשבה לגוף.

יאיר הוא אדם ומטפל חכם, רגיש, יסודי, קשוב, מיומן, מקצועי, גמיש ומוכשר ביותר.

כאדם שלא מכביר במילים מעל דפי האתר, אני ממליץ בלב שלם ובחום על יאיר היקר.

תודה רבה יאיר."

20.7.16

חנה לינדבנברג, 62, פסיכותרפיסטית

"ליאיר היקר. 

הפוטנציאל לשיפור איכות החיים הופכת אותנו לצרכניי השרותים של הרפואה האלטרנטיבית, אלא שתמיד מלווה אותנו השאלה למי ללכת??? שמחתי להכיר את יאיר ולהפוך למטופלת קבועה אצלו. 

יאיר עוסה (מעסה) מלאכתו בהבנה ובעומק אינטלקטואלי ואינטואיטיבי של הגוף. הוא משכיל לבחון כל בעיה נקודתית 'וממריא' ומתבונן גם בתמונה הרחבה: בתבונה בעדינות ובנועם אינו פוסח על אסרטיביות מקצועית אם נחוץ ויודע לצרף רציונל טיפולי לבחירותיו. 

אני ממליצה על יאיר בחום ובהכרת תודה על העזרה שיאיר מגיש לי בצניעות ובאהבת אדם. חנה."

23.7.16

שני כהן, 24, סטודנטית לרפואה סינית

"הגעתי ליאיר אחרי זמן שחיפשתי מטפל מקצועי במגע. ההגעה לטיפול של יאיר מבטיחה השפעה לא רק במישור הפיזי אלא השפעה ארוכת טווח על האנרגיה והנפש. 

ממליצה בחום לכל המחפש בריאות ריפוי ושלווה."

28.7.16

ניר פוזיילוב, 26, סטודנט לניהול וביטוח

"אחרי מס' טיפולים אצל מס' מטפלים, חלקם אפילו בעלי מעל 30 שנות ניסיון, הגעתי ליאיר (חיפשתי טיפול ארוך וההיצע ברצפה). יאיר קיבל אותי בסבר פנים, שאל אותי מספר שאלות והתחלנו טיפול של שעתיים.

חשוב לציין שיאיר היה קשוב לגוף בכל הטיפול, כאילו שהוא קורא איפה כואב ואיפה פחות ויודע להפעיל מינוני לחץ מדוייקים (אם הוא לא בטוח, תמיד שאל אותי).

כ-4 ימים לאחר הטיפול הרגשתי שיפור משמעותי שהחזיק מעל 3 חודשים, דבר שלא היה אצל שום מטפל אחר. הכאבים בגב ובצוואר הוקלו משמעותית וטווח התנועה השתפר.

ממליץ מאוד! יאיר הוא תוצאה של אדם שאוהב את מה שהוא עושה ומקדיש לזה את כל כולו!"

3.8.16

עינת, 60, עובדת סוציאלית

"אני מגיעה ליאיר מידי חודש, אני קוראת לזה 'תחזוקה שוטפת'. כשאנשים סביבי סובלים אני מציעה להם לפנות אליו ואז אני תמיד נשאלת 'מה הוא עושה?' ואני קצת מגמגמת. 'לא יודעת. הוא מרכך לי את השרירים התפוסים, מנהל דיאלוג עם מערכת העצבים הפריפריאלית, מחלץ לי את עצם הזנב התקועה ובסוף אני יוצאת עם כוחות מחודשים. בקיצור - יש לו את זה!'"

6.8.16

דני קנט, 45

"אני סובל מ'פיברומיאלגיה' כבר כ-10 שנים.

במשך השנים עברתי סוגים רבים של טיפולים, מסז', שיאצו, דיקור סיני, טווינה ועוד.

אני בטיפולים אצל יאיר כבר יותר משנתיים (ומרוצה מאד), הוא יעיל ויסודי מאוד.

טיפול ה"עיסוי רקמות עמוק" של יאיר עוזר לי מאוד ומאפשר לי לחיות חיים יותר טובים עם פחות כאבים.

אני ממליץ בחום לכל אחד על טיפולים אצל יאיר."

9.8.16

אלכס לשצינסקי, 37, מטפל בעיסוי רפואי

"כשאחד האיברים בגוף חזר לתיקונו הרגשתי כאילו חזרתי עשר שנים אחורה.

כך הרגשתי לאחר שיאיר טיפל במפרק הכתף שלי. 

טרם, כבר חצי שנה, הרגשתי מגבלה וכאבים בהרמה של היד ובעיקר בתנועת אבדקשיין. תחושה לא נעימה במייחוד כשאתה לא ממש זקן ויותר מכך התקשתי בתור מטפל לבצע טיפולים כי סבלתי מכאבים בתנועות שונות. דיווחתי ליאיר על הבעיה והוא טיפל בשרירי ROTATOR CUFF ובעיקר בשריר supraspinatus ובשריר subscapularis.

התוצאה לאחר טיפול אחד מדהימה, הקלה בכאב ברמה של 70%. "

10.8.16

אסף גרינבוים, 36, פיזיותרפיסט

"שלום,

אני מטופל אצל יאיר לאחר מחלה נוירולוגית דיי נדירה אשר בעקבותיה נאלצתי לעשות הפסקה מעבודתי כפיזיותרפיסט.

ברצוני  לציין כי יאיר ניחן בכישרון יוצא דופן באיתור הנקודות הרגישות והכואבות ביותר באיזורי הגוף השונים ומפגין ידע רב ורפרטואר גדול מאוד של טכניקות טיפוליות בטיפול באותן הנקודות. בנוסף לזאת, מעבר להיותו מטפל מדהים ומוכשר מאוד בתחום עיסוקו, ליאיר כישורי אינטליגנציה בינאישית גבוהים מאוד, אמפאטי וקשוב מאוד לצרכי המטופל. 

אני ממליץ בחום על טיפול אצל יאיר בכל בעיה רפואית המערבת כאב שרירי מכל סוג.

בברכה"

12.4.17

משה, 24, תלמיד ישיבה

"שלום שמי משה 24.

יותר מחצי שנה סבלתי יום יום מכאבי לסתות וראש, משהו שהרס לי את האיכות חיים. לקחתי כדורים, עשיתי פיזיותרפיה בקופה, ישנתי עם סד לילה חצי שנה אבל כלום לא עזר. עד שיום אחד שוטטתי באינטרנט והגעתי איך שהוא משמיים ליאיר. על הטלפון הראשון גיליתי בן אדם מדהים וקשוב שמבין את הכאב שלך, שנתן לי יחס אישי. כבר מהטיפול הראשון ראיתי שינוי אבל זה לא הוקוס פוקס צריך קצת סבלנות והיא משתלמת. בכל טיפול שעבר הרגשתי הרבה יותר טוב והייתי מגיע מירושלים כל שבוע ולפעמים פעמיים רק בגלל שהרגשתי את השינוי שחל בי מטיפול לטיפול והיום ברוך השם אפשר להגיד שאני מאחורי זה ועל זה מגיע לך תודה, תודה ששיפרת לי את איכות החיים ועזרת לי להיפטר מהכאבים התמידיים."

9.6.17

מירה לידסקי, 55

"לפני כחודש וחצי התחילו לי לחצים נוראים באוזניים, כאבים חזקים באזור הפנים ובאזור מפרק הלסת. הכאבים היו נוראים והלחץ באוזניים הוציא אותי לחלוטין מאיזון וחשבתי שהנורא מכל קרה לי. הלכתי לרופא פה ולסת והוא הפנה אותי לפיזיותרפיה שממש לא עזרה לי. שוטטתי באינטרנט וחיפשתי בכל מקום אפשרי עזרה, רק שמישהו יעזור לי עם הכאב הנוראי הזה. למזלי הגעתי לאתר של יאיר והחלטתי ללכת אליו לטיפול (בין כל הטיפולים שניסיתי).

יאיר המקסים כבר בטיפול הראשון הסביר לי שנתפסו לי השרירים בפנים ובצוואר כתוצאה מלחץ נפשי. העיסוי של יאיר ממש עזר לי מאד, בהתחלה הכאבים בפנים נעלמו ולאט לאט הלחץ באוזניים. כמובן שזה תהליך שלוקח זמן וסבלנותשמחה מאד שהתמזל מזלי והגעתי די מהר ליאיר שעזר לי להפחית את הכאב הנוראי הזה."

28.8.20

יפתח שפירא

"בת זוגי ואני הגענו ליאיר עם בעיות שונות בתקופה רווית מתח - לחץ באוזניים, נעילת לסתות, דלקות במפרקי הידיים. בשונה ממטפלים אחרים ליאיר יש שילוב נדיר של צניעות ויכולת לגשת לעצם העניין. בעדינות ובהתמדה הוא מאתר את הנקודות הקריטיות בגוף ומשחרר אותן.

אחרי הטיפולים אצל יאיר הרגשנו שיפור משמעותי ושחרור פיזי ונפשי נהדר. הנוכחות של יאיר מרגיעה. המחיר הוגן ביותר. תודה יאיר! אנחנו ממליצים מאוד."

13.11.21

אורי, 21

"הגעתי ליאיר לאחר חודשים רבים של כאבים חזקים בשרירי הידיים שהופיעו לאחר פעילות גופנית ואימוני כוח (טיפוס קירות - בולדרינג). במשך חודשים ניסיתי שלל פתרונות ואבחנות אינטרנטיות שלא עזרו ומנעו ממני להמשיך להתאמן ולטפס כפי שהייתי רוצה.

אצל יאיר קיבלתי טיפול מסור שנשען על מקצועיות, ניסיון והקשבה לגוף, כך שתוך מספר טיפולים חלפו הכאבים וחזרתי להתאמן באופן קבוע."

13.12.21

עדן שר-ישראל, 30, מנהלת מוצר

"הגעתי ליאיר בעקבות כאב ברך שמנע ממני להתאמן. הגעתי לאחר כמה חודשי פיזיותרפיה שלא הובילו לשיפור וקצת מיואשת. יאיר היה מלא ידע, סופר קשוב ופשוט מקצוען בכל אספקט. כבר לאחר הטיפול הראשון נדהמתי להרגיש הקלה משמעותית בכאב ולאחר שלושה טיפולים חזרתי בהדרגה להתאמן! הטיפול היה סופר ממוקד בהטבה ובתוצאות, קשוב ומקצועי. ממליצה מאוד."

8.4.23

bottom of page